Ο Σύλλογος Αμφιλοχιωτών Αθήνας, Πειραιά & Αττικής καλεί τα μέλη και όλους τους Αμφιλοχιώτες σε ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ για εκλογή νέου Διοικητικού Συμβουλίου του Συλλόγου, στις 21 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ, ημέρα ΚΥΡΙΑΚΗ και ώρα 11:00 π.μ. στην αίθουσα ΣΕΙΡΗΝΕΣ Δ. Αρεοπαγίτου 7 ΑΘΗΝΑ (Στάση Μετρό Ακρόπολη).
Υποψηφιότητες και πληροφορίες στο τηλέφωνο: 6977372449.
Θεωρούμε την παρουσία σας απαραίτητη.
Σύλλογος Αμφιλοχιωτών Αθήνας, Πειραιά & Αττικής – ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ για εκλογή νέου Δ.Σ
![](http://www.amflife.gr/wp-content/uploads/2018/10/Σύλλογος-Αμφιλοχιωτών-Αθήνας-Πειραιά-Αττικής.jpg)
Add Comment